Inspirujące środowisko wokół ciebie

To, co inspirujące, motywuje do działania. Mając koło siebie ludzi aktywnych, którzy robią rzeczy wymagające wysiłku ale sprawiające ogromną satysfakcję można poczuć przypływ energii do działania i chęci do stawiania sobie wyzwań. To jest właśnie inspirujące środowisko.

Inspiracji szukają artyści, chcąc namalować obraz, muzycy, chcąc napisać nową piosenkę, pisarze, tworzący coraz to nowe książki… ale zwykły człowiek także potrzebuje inspiracji. Czym ona właściwie jest? Dla artystów będzie muzą, ale dla zwykłego człowieka?

Jest sposobem na przełamanie stanu bezczynnego siedzenia i nic-nie-ro-bie-nia.

Znajdując sobie inspirujące środowisko, ludzi, którzy mają „dużo mądrego” do powiedzenia, ambitnych znajomych, czytając książki ludzi, którzy tą inspirację znaleźli – najczęściej można przełamać błogą passę lenistwa i w końcu zabrać się do działania.

Tak naprawdę każdy może to zrobić. Znajdując swoją muzę, swój kij z marchewką zaczynamy działać i co najważniejsze – coś robić. Tym sposobem wszystko wokół staje się inspirujące, a my mamy ochotę przenosić góry.

Nie można dać mu uciec. Warto korzystać z każdej chwili natchnienia, z każdej ochoty aby zmienić świat! to jest możliwe. Wielcy ludzie też kiedyś byli mali i poszukiwali źródeł natchnienia nie tylko w książkach i krajobrazach, ale właśnie w innych ludziach. Może to właśnie TY będziesz źródłem inspiracji dla znajomych, sąsiadów, rodziny i razem uda wam się stworzyć to, o czym tylko śniłeś, leżąc błogo na kanapie?

Pozdrawiam,
Aneta Pawlus

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: